Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Internet Explorer 10 (Win7/8)

Prohlížeč dospěl k mnoha inovacím, které se týkají především rychlosti načítání stránek, orientaci v nabídce prohlížeče a plynulosti odezvy jednotlivých interakcí na webové stránce.

Podporované operační systémy

  1. Windows 7 Home Basic
  2. Windows 7 Home Premium
  3. Windows 7 Professional
  4. Windows 7 Ultimate
  5. Windows 7 Enterprise
  6. Windows 8

 

Inovace a rychlost

Aplikace je navržena pro co největší rychlost práce, spouští se a načítá stránky prakticky okamžitě. Přináší zcela novou plynulost odezvy. Vše, co chcete na webu dělat, lze provést pouhým potáhnutím, klepnutím nebo kliknutím.

Nově najdeme i nástroje pro ochranu uživatele, jako jsou SmartScreen nebo Do Not Track pro ochranu osobních údajů. Novinkou je i přizpůsobení dotykovým obrazovkám.


 

Jednoduchý design

Nový Internet Explorer 10 do Windows 7 přináší trochu designu z desktopového prostředí Windows 8. Zrušení průhlednosti „oušek“ záložek (panelů) je jednoznačně změna k lepšímu. Výrazně se totiž zlepšila jejich čitelnost i při barevném odlišování „oušek“ příbuzných záložek (panelů).

Z Windows 8 si Internet Explorer 10 z hlediska designu přinesl také novou méně výraznou podobu posuvných lišt a novou podobu formulářových prvků, jejichž vzhled není upraven stylem. U polí pro zadávání hesla se objevuje tlačítko pro dočasné odkrytí hesla. Další textová pole mají tlačítko pro rychlé smazání.