Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

VLC media player

VLC media player je grafikou jednoduchý, avšak na funkce a kompatibilitu s video a audio formáty bohatý multimediální přehrávač.

Jednoduchý

Aplikace je oblíbená především pro velmi jednoduché a intuitivní ovládání a také proto, že pro přehrávání většiny formátů není nutné stahovat dodatečné kodeky. VLC media player lze ovládat velmi rychle za pomoci klávesnice a myši, kdy oceníte možnost ovládání tlačítka přehrát/pauza za pomoci mezerníku, ovládání hlasitosti kolečkem myši, přepnutí na celou obrazovku dvojklikem myši a další.


...ale chytrý

Uživatele jistě potěší automatické načítání titulků, jsou-li pojmenovány stejně jako video soubor. U přehrávání videa můžete využít mnoha přizpůsobení, jako je zvětšení obrazovky, ořez, změna poměru stran nebo ovládání zvukových stop a stop titulků při vícejazyčném médiu. Aplikace přehraje všechny možné vstupní zdroje, od klasických souborů, přes DVD disky, flash disky až přes streamování videa z internetu. Geniální je možnost přehrávat video, které právě stahujete. Nemusíte tak čekat, až se soubor celý stáhne, ale můžete jej sledovat, zatímco se stahuje.

Pokud vás trápí nepříliš zajímavý design aplikace, jistě vás potěší možnost široké nabídky motivů a rozšíření, kterými si můžete aplikaci vyšperkovat.