Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Windows Media Player 11

Windows Media Player 11 nabízí také možnost ukládání hudebních CD do formátů MP3, WMA, WMA Pro, WAV, vypalování na diky CD, synchronizaci s přenosnými zařízeními, možnost poslouchat internetové rádia, televize a spoustu dalších funkcí. Tyto vlastnosti řadí tento program mezi absolutní špičku své kategorie. Jednoduchý design přináší zcela nový vzhled digitální zábavy.

Některé novinky programu Windows Media Player verze 11

možnost přidávat oblíbené klipy do záložek pro rychlé a snadné přehrání

  • automatické stahování potřebných kodeků z internetu
  • jednoduché a přehledné uživatelské prostředí
  • kompletní podpora práce s hudbou; stahování, nákup hudby na internetu, kopírování disků, ...

 

Plné zobrazení

Windows Media Player 11 nyní obsahuje funkce pro přehrávání, nahrávání, knihovnu médií a plnohodnotné playlisty. V neposlední řadě také podporu snadného transferu souborů do přenosných zařízení. 

Nyní můžete snadno spravovat vaše oblíbené soubory na jednom místě a pomocí integrovaného průvodce snadno nalézt a přehrát to, co právě chcete.

Jednou z užitečných vlastností tohoto programu je např. funkce kopírování CD na PC. CD můžete v průběhu přenosu dokonce poslouchat, zatímco se vám nahrává na disk. Získáte tak CD kvalitu formátu Windows Media a soubory s poloviční velikostí mp3. CD lze i vypalovat.


 

Přehrávač v liště

Přehrávač můžete minimalizovat do lišty a mít tak rychlý přístup k základním ovládacím prvkům během práce v jiných programech. Při najetí kurzorem nad panel se zobrazí náhled videa. 


 

Další funkce

Další funkcí je radiopřijímač (tuner), který Vám na váš počítač přinese tisíce radio stanic s možností předvoleb. Dále umožňuje snadné vyhledávání internetových rádií a to podle několika kritérií: formátu, umístění, jazyka, frekvence nebo umělce. 

Samozřejmostí již z předešlých verzí je možnost přehrávání videa a to jak již stažených sekvencí nebo přímo streamované, v přizpůsobivé velikosti okna. 

Podporované formáty:

Real Audio, Real Video, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 3 (MP3), WAV, AVI, MIDI, MOV, VOD, AU a Quicktime.