Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Pro média

Představení společnosti Výhodný Software

První společnost v České republice, která se zabývá nákupem a prodejem nevyužívaných softwarových licencí softwarového giganta Microsoft.

Více informací

Česko zaplavují prodejci s padělky, pozor na velmi levné nabídky!

Proč nekupovat Windows na aukčních portálech? Jak zjistit, že máte doma nelegální software?

Více informací

Triumfální vítězství

Po letech soudních sporů bylo konečně spravedlivě rozhodnuto – obchod s druhotnými softwarovými licencemi je zcela legální. Díky tomuto triumfu Vám můžeme nabízet software za bezkonkurenční ceny.

Více informací

Jak pro vás získáváme softwarové licence?

Vždy vám nabízíme software, který je legální. Jak se k nám ale takové programy dostanou? Společnost například zakoupí několik licencí vybraného softwaru. Poté ale přejde na jiný, zruší pobočky nebo ukončí činnost.

Více informací

Poznejte druhotný software

Rok po rozhodnutí nejvyššího soudu je Výhodný Software na vzestupu: stále vzrůstá naše klientela zákazníků, kteří ví, jak chytře šetřit svůj rozpočet při nákupu softwaru. Přečtěte si, jakých úspor je možné dosáhnout.

Více informací

Jak se nám dařilo v roce 2015?

Podívejte se na úspěchy Výhodného Softwaru v roce 2015.

Více informací

Historie druhotného softwaru

Jak se vyvíjel trh s druhotným softwarem, jaká proběhla nejdůležitější soudní řízení a co z toho vyplynulo pro naši společnost? Vše je uvedeno v přehledně sepsané historii vývoje druhotného softwaru.

Více informací

Levnější softwarové licence jsou dostupné už i v České republice

Legální obchodování s "použitým" softwarem je dostupné už i v České republice. Obchodování, které přináší prodejci výnosy z nákupu a prodeje a kupujícímu významnou úsporu nákladů, přináší do České republiky jako první Výhodný Software.

Více informací

Rozsudek Soudního dvora Evropské unie k softwarovým licencím

„Zásada vyčerpání“ nyní platí pro všechny prvně prodané programy. Rozhodnutí soudního dvora evropské unie dává zelenou obchodu s druhotným softwarem. Čtěte komentář jednatele společnosti Výhodný software.

Více informací

Nevyužité softwarové licence lze volně prodat

Pokud máte ve firmě nebo doma nevyužité softwarové licence, můžete je nabídnout k prodeji. Pokud naopak softwarovou licenci potřebujete, dá se podstatně levnější koupit z druhé ruky.

Více informací

Mise a vize

Uvědomujeme si, že pokud chceme nadále poskytovat kvalitní produkty a služby svým zákazníkům, je nutné vytyčit si cestu, jakou hodláme naplňovat své cíle a prosazovat své hodnoty.

Kým chceme být?

„Vizí Výhodného Softwaru je být dominantním prodejcem used softwaru na českém trhu.“

Jak toho chceme dosáhnout?

„Výhodný Software chce své vize dosáhnout dokonalým zákaznickým servisem a nabídnutím právních záruk koncovému uživateli.“


Zákazníci společnosti Výhodný Software

Dnes existuje v České republice již více než 35.000 klientů z řad soukromých osob, firem, škol, průmyslu i advokátních kanceláří, pro které je nákup druhotného softwaru volbou číslo jedna.

Spokojenost zákazníků

Hlavním měřítkem úspěchu je pro nás spokojenost našich stálých i nových klientů, která je zároveň naší nevyšší prioritou, za níž je zodpovědný každý zaměstnanec naší společnosti.

Můžeme žít s kritikou, zvláště když je tak pozitivní

Množství zpětných vazeb od našich klientů, kteří se v posledních letech rozhodli pro nákup druhotného softwaru je pro nás zadostiučiněním a radostí z hodnotné myšlenky.

 

 

Klienti, kteří s námi ušetřili

Z našeho seznamu klientů vybíráme pro ilustraci pouze některé organizace, které se přihlásily pro Výhodný Software a zajistily si tak značné úspory pro svůj kapitál.

 

A uživatelé, kterých rychle příbývá

Měníme zažitý přístup k nákupu softwarových licencí také ve světě e-komerce. Recenze [↓]

 

 

Sociální odpovědnost a sponzoring

Ve Výhodném softwaru si plně uvědomujeme, že prostředí, ve kterém žijeme je odrazem chování každého z nás. I proto se snažíme nebýt k okolí lhostejní a zapojujeme se do různých projektů, které přispívají ke zlepšení ekonomické, ekologické, sociální i environmentální situace. Stejně jako bojujeme proti velkým korporacím v případě legality druhotného prodeje licencí, tak se v rámci následujících projektů snažíme přispět k lepšímu a zodpovědnému prostředí.

 

Účast v projektu Zelená firma

Jsme zapojeni do projektu Zelená firma, jehož cílem je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů vysloužilých elektrospotřebičů. Věříme totiž, že i když konkrétní věc doslouží, má se, podobně jako softwarové licence, recyklovat.

 
 

Členství v Hospodářské komoře České republiky

Jsme členem Hospodářské komory České republiky, která dlouhodobě prosazuje a podporuje opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu. V rámci HK ČR se podílíme především na organizaci vzdělávání podnikatelského sektoru v oblasti softwarového práva.

 
 

Členství v Asociaci pro elektronickou komerci

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je pravděpodobně nejrespektovanější asociací sdružující pouze velké a kvalitní e-shopy. Pro členství v APEKu je nutno splnit velmi přísná kritéria, která jsou pravidelně hodnocena a tím vám, našim zákazníkům, poskytují vysoký komfort a stoprocentní spolehlivost při realizaci nákupu.


ACSC SLOVENSKO s.r.o. vznikla v květnu roku 2011, jejímž předmětem činnosti je obchodování s nepoužívanými licencemi a je takzvaným "software broker"-em působícím na uzavřené licenční burze, kde se s jednotlivými licencemi (OEM, PKC, MLK, krabice) a objemovými (volume) licencemi (Open, Select, EA) obchoduje již více než 10 let. Společnost z pověření burzy dostala do územní působnosti Slovenskou republiku. Skupina disponuje širokým okruhem spolupracovníků, kteří jsou odborníky v oblasti licencování softwarových produktů společností Microsoft, SAP, Oracle, Adobe, Citrix a Novell a působí i ve více zemích bývalého východního bloku. Kromě obchodování se softwarovými licencemi skupina realizuje i asistenci při softwarových auditech na straně klienta.

Logotyp a manuál

Logo společnosti Výhodný software je možné stáhnout v několika variantách. Dále je Vám k dispozici manuál pro používání logotypu, kterým je nutné se řídit při používání našeho loga.

Fotografie a infografiky

Následující soubory ke stažení podléhají autorským právům a při jejich použití je nutné kontaktovat společnost Výhodný software, která si vyhrazuje právo být, v případě použití těchto materiálů, informována.

infografika převod licencí obsah-baleni brozura

Jak Výhodný software funguje

Infografika jednoduše ilustruje, jak díky principu used softwaru, můžeme nabídkou našim zákazníkům tak výhodné ceny.

Převod licencí

Prohlédněte si v jednoduché infografice, jakým způsobem putují nepotřebné licence softwaru ke koncovým zákazníkům.

Obsah balení

Naši zákazníci vždy obdrží originální instalační CD, informační brožuru a originální licenční samolepku.

Informační brožura

Informační brožuru získává každý náš zákazník spolu s originálním instalačním CD.

Tiskové zprávy

Následující soubory ke stažení podléhají autorským právům a při jejich použití je nutné kontaktovat společnost Výhodný software, která si vyhrazuje právo být, v případě použití těchto materiálů, informována.

tiskove-zpravy