Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Aktivace Windows 7

Nainstalovaný produkt Windows 7 je zapotřebí do 30 dnů od prvního přihlášení do systému aktivovat. Aktivaci nepodceňujte! Pokud do daného termínu aktivaci neprovedete, objeví se hlášení, které oznamuje, že je software nelegální.

 

Aktivace prostřednictvím Internetu

V případě, že zvolíte možnost aktivace přes Internet a jste právě aktivně připojeni, můžete provést aktivaci produktu online (rychlé a jednoduché).

 1. Aktivační okno (průvodce aktivace) systému Windows 7 otevřete kliknutím na tlačítko Start, kliknutím pravým tlačítkem myši na položku Počítač, následným kliknutím na tlačítko Vlastnosti a v dolní části zobrazeného okna kliknutím na Aktivovat systém Windows nyní.‌
 2. Dále klikněte na Aktivovat produkt Windows online.
 3. Po zobrazení výzvy zadejte kód Product Key k systému Windows 7, klikněte na tlačítko Další a dále postupujte podle zobrazených pokynů.

 

Aktivace po telefonu

Pokud systém Windows nelze aktivovat online, budete moci aktivovat systém Windows 7 pomocí automatizovaného telefonního systému.

 1. Aktivační okno (průvodce aktivace) systému Windows 7 otevřete kliknutím na tlačítko Start, kliknutím pravým tlačítkem myši na položku Počítač, následným kliknutím na tlačítko Vlastnosti a v dolní části zobrazeného okna kliknutím na Změnit kód Product Key.
 2. Zadejte kód Product Key k systému Windows 7 a klikněte na tlačítko Další.
 3. Klikněte na Použít automatizovaný telefonní systém.
 4. Klikněte na umístění Česká republika a na tlačítko Další.
 5. Zavolejte na uvedené telefonních číslo (+420) 225-990-844 a celým procesem aktivace budete následně provedeni automatizovaným systémem.
 6. Zadejte ID instalace uvedené v aktivačním okně na klávesnici telefonu.
 7. Vyčkejte na vygenerování aktivačního ID.
 8. Zadejte aktivační ID do bloků A až G a klikněte na tlačítko Aktivovat.

Hotovo


Neúspešná aktivace? 0xc004c008, 0xc004c003, ... spojte se s námi 777 000 601

Pokud se vám zobrazuje hlášení "Zadaný kód Product Key nelze použít k aktivaci produktu Windows v tomto počítači" klikněte na třetí zobrazenou možnost: "Pro aktivaci použít automatizovaný telefonní systém" a aktivaci produktu Windows 7 řádně dokončíte.