Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Nové mapy s aktualizací Windows 10

Nová, tolik očekávaná, aktualizace Creators Update pro Windows 10 je na světě a s ní přichází plno novinek. Kromě všech těch kreativních vychytávek,  o kterých jsme informovali ještě před spuštěním, je potřeba se blíže podívat na jedno z největších překvapení – na mapy.

Kreslení po mapě

Mapy ve Windows nyní mají (oproti mapám například v Google) velkou výhodu. Možná vás tato funkce už několikrát napadla a vy jste si říkali, kdyby tu tak byla! A hle! Tužka v mapě je opravdu realitou. Můžete si tak nakreslit trasu (použijte funkci Psaní dotykem), kterou byste chtěli absolvovat. Mapa vám ji přizpůsobí reálným cestám a vyměří vzdálenost

 

3D vzhled

Jednou z nejviditelnějších změn je přechod na 3D. Dejte si režim Města ve 3D, přibližte si mapu z výšky a prohlížejte si města nebo přírodu v mnohem realističtější podobě. Další výhodou je tak zvané MapBillboard rozhraní. Ty vám ukazují detailní obrázek nebo popis objektu.

Oblíbená místa

Kavárny, hrady, zámky, města, rybníky – všechna místa, která se vám líbí, si nyní můžete označovat libovolně na mapě a dělat si tak svou databázi nebo lépe řečeno kolekci skvělých míst. Tato praktická funkce vám připomene místa, která jste navštívili a chcete se tam vrátit, nebo ta, na která se teprve chystáte. 

Vylepšování mapy

Víte o nějakém místě, které je běžně přístupné, ale na mapě není zobrazené? Znáte nějaké cesty, které mapa evidentně vůbec nedokáže rozeznat? Víte, že kavárna v té a té vesnici má otevírací hodiny, které na mapě nevidíte? Pomozte mapu vylepšit!

Mapy se prý budou ještě dále vylepšovat, ale zatím to vypadá, že nám už teď dokážou docela obstojně posloužit. Že ještě nemáte Windows 10? Pořiďte si ho za zlomkovou cenu