Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Získejte Windows 10 za babku!

Microsoft vypustí do světa novou, zřejmě poslední verzi Windows! Nový Windows 10 bude k dispozici po update z Windows 7. Co to znamená? Pokud si u nás objednáte Windows 7 a updatujete ho, budete mít desítku jen za 1590 Kč! Dle odborníků má Windows 10 velký potenciál stát se nejlepší verzí Windows.
 

Aktualizováno: Upgrade na Windows 10 je pořád zadarmo, podrobnosti se dočtete ve Windows poradně


1. Poslední mohykán

 

Microsoft se nechal slyšet, že tato verze Windows bude poslední, nejlepší verzí ze všech. Je to výsledkem pozorování předchozích verzí a dolaďování aspektů, které uživatelům nevyhovovali. A co nová vylepšení a progres? Microsoft se rozhodl řešit všechny další změny k lepšímu formou pravidelných aktualizací zdarma.


2. Budeme rozumět

Při vývoji si Microsoft dal záležet na lokalizacích do jednotlivých jazyků. Proto je nová verze Windows dostupná i v českém jazyce. Při používání ale určitě narazíte i na anglický jazyk – verze je čistě nová a potřebuje v tomto ještě trochu upravit. To se bude dít formou už zmíněných aktualizací.


3. Rovnost pro všechny

Windows 10 se chlubí jedinečností v jednom důležitém aspektu: stejným způsobem je optimalizován pro stolní i mobilní zařízení. Co to v praxi znamená? I když je vizuální zobrazení některých funkcí (například nabídky Start) samozřejmě rozličné, systém v obou případech podporuje stejné aplikace.


4. Sbohem Ovládacím panelům

Možnost Ovládací panely je v novém systému nahrazena možností Nastavení. Nejde ale jenom o změnu názvu. V nastaveních najdete nové funkce, jako přehled aktualizací, spotřeby baterie a další.


5. Gameři, pozor!

Microsoft si dal záležet na tom, aby vyvinul systém, který ocení také aktivní hráči. Díky nové verzi DirectX se výkon u počítačových her má zvýšit až o polovinu, což je legitimním důvodem na upgrade. Milovníci Xboxu také potěší gadget, který nahrává posledních 30 sekund hry. Svá epická vítězství nebo naopak srandovní faily tak můžete sdílet na sociálních sítích s přáteli.


Pro všechny tyto důvody je Windows 10 velmi zajímavým kouskem, který se oplatí odzkoušet. Upgrade ze starších operačních systémůzdarma je velkým plusem. Na Výhodném Softwaru najdete verzi Windows 7 za super cenu. Z něj pak hned můžete upgradovat pomocí služby Microsoft Windows Update.

Chci výhodně Windows 10, nakupuji chytře Windows 7