Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Windows XP Professional

objednejte do čtvrtka 17 h a v pátek
bude Výhodný Software u vás
Typ licence:univerzální
Doporučená cena: 2 980 Kč
Ušetříte: 1 690 Kč (57 %)
Cena: 1 290 Kč s DPH?
+ DOPRAVA ZDARMA
Zvolte si prosím verzi systému.
Zvolte si prosím médium.
1. Zvolte variantu: ?
32 bit 64 bit

2. Zvolte typ distribuce: ?
Fyzický štítek s DVD Elektronická distribuce (ESD) Fyzický štítek s DVD (ISO)

Všechny typy distribucí jsou dále převoditelné.
Počet licencí: ?

Koupit licenciKlasika mezi OS pro profesionály

Funkcemi nabitý operační systém vhodný pro pokročilé uživatele a firmy.

Systém Windows XP Professional poskytuje sofistikovanou platformu pro náročné uživatele, kteří budou moci naplno využít pokročilých funkcí v oblasti síťových a zabezpečovacích nastavení. Systém podporuje vytváření dynamických disků, offline přístup ke složkám a souborům a připojování k doménám přes funkci Windows Server. Vaše práce bude efektivnější díky vysoké rychlosti a stabilitě systému a podpoře vícejádrového procesoru, což vám umožňuje hladký průběh více aplikací ve stejný čas.

Vzdálená plocha – ovládejte firemní počítač z domova

Díky funkci „Připojení ke vzdálené ploše“ můžete pohodlně ovládat více zařízení v rámci stejné sítě nebo Internetu. To vám poskytuje možnost pracovat se všemi aplikacemi, soubory a síťovými prostředky vzdáleného počítače tak, jako byste u něj právě seděli. Tuto užitečnou funkci oceníte, ať už chcete mít rychlý přístup ke svému firemnímu počítači nebo chcete vzdáleně pomoci rodině či přátelům s řešením nějakého problému.

 

Přizpůsobení více uživatelům

S funkcí „Rychlé přepínání uživatelů“ můžete snadno přepínat mezi uživatelskými účty bez toho, abyste se museli odhlašovat. Díky tomu můžete ponechat všechna otevřená okna, spuštěné aplikace, rozepsané e-maily a další aktivity spuštěné a odskočit si třeba na nákup, během něhož mohou ostatní členové využívat počítače v rámci svých uživatelských účtů a vy se poté můžete vrátit tam, kde jste před časem přestali.

 

Obnovení systému – snadno a rychle

Funkce „Obnovení systému“ si automaticky ukládá důležité systémové a programové soubory a vytváří si body obnovy, které můžete využít v případě, že vám počítač nečekaně vypoví službu. Díky této funkci se nemusíte bát, že byste museli přeinstalovávat celý systém a promarnili tak půl dne, který jste mohli věnovat své práci.

 

Multitasking – pracujte efektivně

Systém podporuje připojení více monitorů k jednomu počítači, čímž můžete rozšířit svou pracovní plochu a zefektivnit svou práci (nemusíte otevírat a zavírat jednotlivá okna, jednoduše si je rozprostřete napříč monitory). Pro aktivaci funkce je zapotřebí vlastnit grafickou kartu s dvěma a více výstupy, případě dvě a více samostatných grafických karet.

 

Obsah balení

 

Minimální hardwarové požadavky

  • procesor Pentium s frekvencí 233 MHz nebo rychlejší (doporučuje se 300 MHz),
  • alespoň 64 MB paměti RAM (doporučuje se 128 MB),
  • alespoň 1,5 GB volného místa na pevném disku,
  • grafický adaptér a monitor s rozlišením Super VGA (800 x 600) nebo vyšším.
  • tyto požadavky v současnosti splňuje 99% všech počítačů