Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Upgrade na Windows 10 je pořád zadarmo

Ještě není všem dnům konec

Tedy určitě ne těm pro bezplatný upgrade na Windows 10.  Microsoft i po datu 29. 7. 2016 nabízí aktualizaci svého nejnovějšího softwaru pořád zadarmo. Jak již někteří z vás předpokládají – ano, je v tom jistý háček. Ale pěkně popořádku…

Microsoft dával více než rok celému světu vědět o tom, že v osudné datum vyprší možnost stahovat Windows 10 zdarma. Tohoto svého slibu sice nakonec dostál, avšak pro některé, jak se později zjistilo, to evidentně neplatí. Aktualizovat zadarmo se dá tedy pořád, ale jen v případě, že používáte technologie usnadnění.

 

Nová aktualizace Microsoftu

Tento krok je od Microsoftu bezesporu velmi šlechetný. Vychází vstříc lidem, kteří k práci na počítači potřebují speciální technologickou asistenci.

Jak společnost uvádí na své oficiální webové stránce: „...Microsoft nepřestává usilovat o zlepšování prostředí Windows 10 pro uživatele těchto technologií. Aktualizací Windows 10 Anniversary Update jsme udělali řadu kroků k lepší dostupnosti usnadnění ve Windows 10. Další informace si můžete přečíst na našem blogu, který se těmto zlepšením věnuje podrobněji.”

 

Speciální usnadnění?

Co si pod tímto slovním spojením vlastně představit? Podle serveru zive.cz to mohou být: „...jak hardwarové pomůcky, tak nové funkce pro usnadnění přístupu ve Windows. Těmto uživatelům chce Microsoft nabídnout Windows 10, neboť Anniversary update nabídne v tomto směru novinky, jako je vylepšený předčítač textu Narrator”.

Jak ale přijde Microsoft na to, že tyto technologie opravdu používáte? Asi tušíte, jak zní odpověď – zatím nijak. Je tudíž na vašem svědomí a morálních zásadách, zda si budete z Windows 7 aktualizovat na Windows 10 i tak.