Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Nový Windows 10 přichází. Připravte si PC!

Vydání nového operačního systému Microsoft Windows 10 se blíží! Finální verze by se měla objevit na trhu již koncem července 2015. Obsahuje spoustu nových vylepšení, které zajisté oceníte. Navíc si můžete Windows 10 zcela zdarma nainstalovat z Windows 7 a Windows 8.1.

Windows 10 je v beta verzi již od ledna 2015. Proces vydání provází dlouhé testování, do kterého se zapojily téměř 2 miliony lidí z celého světa. Operační systém je tedy odzkoušen ostřílenými uživateli, kteří po celou dobu napomáhají jejímu zdokonalení. Microsoft, chce zároveň touto verzí ukončit číselnou řadu, už žádný Windows 11. Stávající verze operačního systému bude pouze aktualizována.

 

Windows 10 cílí především na běžné uživatele a připravil řadu novinek, které mají práci s nimi zpříjemnit.

  • Navrácení nabídky Start v rozšířené podobě. Rozšíření spočívá v libovolném přemisťování dlaždic a vytvoření nabídky podle svých představ. Samotná nabídka lze i zvětšit na celou plochu počítače tak, že plní její úvodní funkci.

  • Další novinkou jsou notifikace. Upomínky je možné organizovat ve vysouvacím menu „Action centrum“. Podobně jako u mobilních zařízení se zde nachází Panel nástrojů.

  • Windows 10 nabízí i digitální asistentku Cortanu pro PC, která Vám umožní vyhledat vše, co jí svým hlasovým povelem zadáte. Zatím funguje pouze v angličtině.

  • Zcela nově je vytvořen i internetový prohlížeč Microsoft Edge Spartan, který využívá integraci dotykového pera. Prohlížeč je vytvořen tak, aby jeho podoba zůstala stejná na jakémkoli rozlišení monitoru.

 

Přejděte zdarma na Windows 10 z Windows 7

Upgradu na Windows 10 se nemusíte vůbec obávat. Operační systém je navržen tak, aby fungoval s Vaším současným hardwarem i softwarem. Uživatelům verzí Windows 7 a Windows 8.1 umožní provést čistou instalaci. Další výhodou, kterou uvítá většina z Vás, je zcela bezplatná instalace pro Windows 8.1 a opět ani uživatelé Windows 7 nemusí zoufat, první rok mají též instalaci zdarma. Pokud nemáte Windows 7, využijte možnosti koupit si je za bezkonkurenční cenu a získat tak Windows 10 zdarma.


Vypadá to, že Microsoft opět nezklame. Windows 10 se rýsuje ve velmi slušném měřítku. Zdá se jednoduchý, přehledný a ušetří spoustu času. Umožní běžnému člověku snadno a rychle fungovat v dnešním hektickém světě.

Kupte Windows 7 a bezplatně si nainstalujte Windows 10