Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Windows XP Home

objednejte do čtvrtka 17 h a v pátek
bude Výhodný Software u vás
Typ licence:univerzální
Doporučená cena: 2 590 Kč
Ušetříte: 1 400 Kč (54 %)
Cena: 1 190 Kč s DPH?
+ DOPRAVA ZDARMA
Zvolte si prosím verzi systému.
Zvolte si prosím médium.
1. Zvolte variantu: ?
32 bit 64 bit

2. Zvolte typ distribuce: ?
Fyzický štítek s DVD Elektronická distribuce (ESD) Fyzický štítek s DVD (ISO)

Všechny typy distribucí jsou dále převoditelné.
Počet licencí: ?

Koupit licenciKlasika mezi OS pro domácnost

Stabilní a jednoduchý operační systém vhodný pro domácnosti a méně náročné uživatele.

Operační systém Windows XP Home poskytuje jednoduchou a intuitivní platformu pro základní práci s počítačem – prohlížení fotografií a videí, poslech hudby, surfování po internetu či práci s textovými dokumenty. Nové uživatelské rozhraní hraje ve prospěch snadného sdílení počítače v rámci rodiny, zatímco zlepšená softwarová a hardwarová kompatibilita potěší vášnivé počítačové hráče, kteří si budou moci naplno užít nejnovější hry.

 

Zjednodušené přihlašování

Windows XP Home přichází s revoluční změnou v přihlašovací stránce, kdy komplikované přihlašovací okno střídá přehledný seznam uživatelských účtů. Díky této změně se můžete přihlásit ke svému účtu pouhým kliknutím na ikonu svého účtu. Nechybí možnost zabezpečení uživatelského účtu heslem a vytvoření účtu hosta, který mohou využívat vaši přátelé, rodina nebo známí.

 

Přizpůsobení více uživatelům

S funkcí „Rychlé přepínání uživatelů“ můžete snadno přepínat mezi uživatelskými účty bez toho, abyste se museli odhlašovat. Díky tomu můžete ponechat všechna otevřená okna, spuštěné aplikace, rozepsané e-maily a další aktivity spuštěné a odskočit si třeba na nákup, během něhož mohou ostatní členové využívat počítače v rámci svých uživatelských účtů a vy se poté můžete vrátit tam, kde jste před časem přestali.

 

Připraven na všechno

Systém Windows XP Home vám poskytne vše, po čem toužíte, a to velmi uživatelsky přívětivou cestou. K dispozici budete mít multimediální centrum Windows Media Player pro přehrávání hudby a videí, prohlížeč fotografií, plnohodnotný internetový prohlížeč Internet Explorer či balík karetních a logických her. Systém nabízí také velkou paletu možností, jak si přizpůsobit vzhled svého účtu – ikonu uživatelského účtu, pozadí plochy, spořič obrazovky, zvuky a další.

 

Vždy aktuální a bezpečný

Zabezpečení systému Windows XP Home vás ochraní před nežádoucím vniknutí škodlivého softwaru, spyware nebo virů. Aplikace Windows Update navíc zabezpečí, že váš systém bude vždy aktuální a budete mít kontinuální přísun všech vylepšení.

 

Obsah balení

 

Minimální hardwarové požadavky

  • procesor Pentium s frekvencí 233 MHz nebo rychlejší (doporučuje se 300 MHz),
  • alespoň 64 MB paměti RAM (doporučuje se 128 MB),
  • alespoň 1,5 GB volného místa na pevném disku,
  • grafický adaptér a monitor s rozlišením Super VGA (800 x 600) nebo vyšším.
  • tyto požadavky v současnosti splňuje 99% všech počítačů