Dnes za Vás dopravu platíme my, nabízíme Vám možnost bezplatně software vyzkoušet, garantujeme pravost softwaru. Máme již více jak 100 000 zákazníků v celé Evropě! Děkujeme.
777 000 601

Adobe Reader

Aplikace Adobe Reader dnes patří do základní výbavy každého počítače, a to především díky masovému rozšíření formátu PDF (Portable Document Format).

Standardizovaný formát

Tento formát je široce využívaný z toho důvodu, že je standardizovaný a prohlížení dokumentů v tomto formátu je snadné a rychlé. Vytváření PDF dokumentů je zvláště vhodné, pokud vytváříte textový dokument v některé z verzí Microsoft Office. Prohlíží-li si poté někdo tento dokument v jiné verzi Microsoft Office, může se mu dokument zobrazovat odlišně. Proto je dnes zcela běžné, že se tyto dokumenty převádějí do formátu PDF, který je již standardizovaný a zobrazuje se na všech zařízeních stejně.

Prohlížení snadné jako v knize

Aplikace Adobe Reader nabízí mnoho možností, jak si dokument přizpůsobit pro čtení. Dokument můžete jednoduše přibližovat a oddalovat tak, aby byl snadno snadno čitelný na různých velikostech monitorů, můžete si zobrazovat více stránek zároveň, listovat v dokumentu jako v knize nebo stránky rolovat.


Vyplňujte formuláře online

Aplikace usnadňuje také vyplňování formulářů online. Nyní již nemusíte dokument tisknout, vyplňovat a poté zase skenovat, stačí formulář vyplnit v programu Adobe Reader, uložit jej a odeslat.

Komentujte a zvýrazňujte

Při pracovních či školních projektech jistě oceníte také možnost vkládání komentářů a poznámek, zvýrazňování textu, vyhledávání v dokumentu či možnost vložit elektronický podpis do dokumentu. Vše je velmi snadné a intuitivní!


 

Prohlížejte dokumenty v prohlížeči

PDF dokumenty není nutné stahovat do počítače, můžete si je jednoduše prohlížet online a přizpůsobit si velikost dokumentu. Dokument si můžete také uložit do počítače nebo si jej vytisknout.